Ukoliko želite da budete deo uspešnog Mega Concept tima,
u svakom trenutku možete poslati vaš CV na email adresu: info@megaconcept.rs.

Radno mesto:

Finansijski referent
  • Uslovi:

    • Minimum srednja stručna sprema
    • Iskustvo u radu najmanje godinu dana
    • Poznavanje rada na računaru
  • Opis posla:

    • Izrada predračuna, ponuda i računa
    • Kreiranje radnih naloga
    • Izrada kalkulacija prilikom stavljanja robe na stanje
    • Sravnjenje kartica kupaca i dobavljača
    • Evidencija knjiga ulaznih i izlaznih računa
    • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
    • Odlaganje i otprema dokumentacije
    • Obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenih
  • Potrebne osobine/sposobnosti

    • Komunikativnost
    • Spremnost za timski rad i poštovanje radnog okruženja
    • Želja za usavršavanjem
  • Nudimo:

    • Redovnost u isplaćivanju dogovorene zarade
    • Mentorstvo pri uvođenju u posao uz samostalnost u radu
    • Mogućnost ličnog i poslovnog razvoja
    • Dnevni obrok u restoranu u okviru firme

Magacioner – vozač, Umka
  • Uslovi:

    • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
    • Neophodno je da kandidat poseduje vozačku dozvolu B kategorije i da je aktivni vozač
    • Kandidat treba da bude odgovoran, spreman na fleksibilno radno vreme i timski rad
    • Vođenje računa o dodeljenom vozilu

    • Prijem robe u magacin uz kvantitativnu i kvalitativnu proveru zaprimljenih količina
    • Odgovara za manipulaciju robom
    • Obavlja odvajanje robe, vrši utovar i istovar robe
    • Pakovanje robe i priprema za distribuciju
    • Razvoz robe na teritoriji Beograda
    • Tačna isporuka robe predviđene za kupce u redovnim razvozima
    • Vršenje popisa robe
  • Nudimo:

    • Mogućnost napredovanja
    • Redovnost u isplaćivanju zarada
    • Nakon probnog perioda, mogućnost dobre zarade
    • Siguran i stabilan posao
    • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme

Radnik za sastavljanje rolo zavesa
  • Uslovi:

    • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
    • Poželjno je da kandidat poseduje vozačku dozvolu B kategorije i da je aktivni vozač

    • Rad na ger mašini na sečenju aluminijumskih profila
    • Sečenje platna za rolo zavese
  • Nudimo:

    • Puno radno vreme
    • Dobri finansijski uslovi

Ako ispunjavate navedene uslove, odgovorni ste i posvećeni poslu i želite da postanete deo našeg tima osnovanog 2001.godine,
molimo vas pošaljite prijavu i CV elektronskim putem na mail adresu: office@megaconcept.rs